| Name | Electric Vehicle Charging Plug |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 3000 Times |
| Product Weight | 25.48g-Female |
| Name | Electric Vehicle Charging Plug |
|---|---|
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 3000 Times |
| Product Weight | 22.60g-Female |
| Rated Current/ Instantaneous Current | 40A/80A |
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
|---|---|
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 5000 Times |
| Product Weight | 17.20g |
| Rated Current/ Instantaneous Current | 40A/80A |
| Name | Electric Vehicle Charging Plug |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 10000 Times |
| Product Weight | / |
| Name | EBIKE Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 3000 Times |
| Product Weight | 22.60g-Female |
| Name | Electric Vehicle Charging Port |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Product Weight | 28.33g-Female |
| Rated Current/ Instantaneous Current | 20A/40A,30A/60A |
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
|---|---|
| Housing Material | PA66 |
| Product Weight | 16.01g-Female |
| Rated Current/ Instantaneous Current | 50A/100A |
| Operating Temperature | -20°C To 120 °C |
| Name | Electric Vehicle Charger Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 5000 Times |
| Product Weight | 22.60g-Female |
| Name | Electric Vehicle Charging Plug |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 3000 Times |
| Product Weight | 29.24g |
| Name | Electric Vehicle Charging Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 10000 Times |
| Product Weight | 50g/set |