| Name | Wiring Harness Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 5000 Times |
| Product Weight | 13.94g |
| Name | Wiring Harness Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 1000 Times |
| Product Weight | / |
| Name | 3.5mm Banana Plug |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 2000 Times |
| Product Weight | / |
| Name | AC Power Socket |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 2000 Times |
| Product Weight | / |
| Name | Wiring Harness Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 5000 Times |
| Product Weight | 13.94g |
| Name | Battery Power Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 5000 Times |
| Product Weight | / |
| Name | Wiring Harness Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 5000 Times |
| Product Weight | / |
| Hardware Materials | Brass/Gold Plated |
|---|---|
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | / |
| Product Weight | / |
| Rated Current/ Instantaneous Current | 80A |
| Name | 6 Pin Aviation Connector |
|---|---|
| Hardware Materials | Copper/Nickel-plated |
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 500 Times |
| Product Weight | 70.19g/134.82g/155.45g |
| Hardware Materials | Copper/Silver-plated |
|---|---|
| Housing Material | PA66 |
| Mechanical Life | 2000 Times |
| Product Weight | 108.67g/216.08g |
| Rated Current/ Instantaneous Current | 120A/200A/300A/400A/500A |